Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Renkli RAL Kaya yünlü Sandviç Paneli Dış mekan ofisleri için yangın geçirmez inşaat yalıtım paneli
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |
Rockwool Sandwich Panel / Rockwool İzole Sandwich Board Yangın geçirmez Ses geçirmez yalıtım paneli
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Özel PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel Isıtma RAL Renkli Çelik Panel CE Sertifikalı
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| Isı yalıtımı: | - Evet. |
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Ateşe dayanıklı Rockwool Sandwich Panel Hafif Ağırlıklı Kolay Kurulum CE Sertifikasyonu
| Isı yalıtımı: | - Evet. |
|---|---|
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
İnşaat Yalıtım Mağazası İçin Dış Duvar Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis Duvar Binası için Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
İnşaat İzolasyonu için Özel Taşyünü Sandviç Panel 50mm
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Duvarlar ve Çatılar için 150mm Polyurethane Rockwool Sandwich Panel Dışarıdan Isıtma
| Ürün adı: | Duvarlar ve Çatılar İçin Isı Yalıtımlı Dış Cephe Poliüretan Taşyünü Kompozit Sandviç Paneller |
|---|---|
| Tip: | PU Kenarlı Taşyünü Sandviç Panel |
| avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
Ateş geçirmez Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik kalınlığı 0.4mm-0.8mm
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |
Modern Tasarım Rockwool Sandwich Panel Üstün Yangına Karşı İzolasyon 1000mm Su geçirmez İnşaat Ofisi için
| Kullanımı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
|---|---|
| Tasarım Tarzı: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |

